Blog

Čištění kanalizace strojní probíhá pomocí motorové frézy, elektrického péra, spirály za použití stroje Rottenberger apod.) Ucpaná nebo zarostlá stoupačka splaškové kanalizace - velmi častá závada v činžovních domech starší zástavby, administrativních objektech, ale celkem běžně také v panelových domech a moderní zástavbě, občas také v rodinných...

Čištění potrubí tlakovou vodou se používá výhradně na kanalizační potrubí jak splaškové tak dešťové. V drtivé většině se tento způsob čištění kanalizace uplatňuje na pročištění ležatých rozvodů.

Ucpaný dřez je jednoznačně nejčastější ucpávka v domácnosti. Dřez je doma nejpoužívanější odpad a podle toho také vypadá. Potrubí je zanesené nejčastěji tukem z pánví apod. k tomu nějaké ty zbytky jídla + myčka, která musí svůj obsah někam vypustit a téměř vždy bývá na stejném odpadu jako dřez.

Ucpaný záchod, kanalizace, stoupačky, dřez a podobně. Asi každý z nás má již podobnou zkušenost se zmíněnými problémy, které umí člověka zastihnout vždy, kdy to nejméně čeká, není tomu tak?