Instalatérské práce 

Instalatérské práce


V Praze a středních Čechách nabízíme instalatérské práce jakéhokoli rozsahu, zejména potom komplexní služby se zaměřením na kanalizace, topení, plyn i vodu. 

Poptáváte pouze drobný pracovní úkon? Nebo řešíte kompletní rekonstrukci? V obou případech se na náš můžete obrátit a využít našich specializovaných služeb. 

Zaměřujeme se na instalatérské práce v bytech, v domech, v kancelářích či ve firemních prostorách a v průmyslových objektech. Dále v těchto objektech provádíme topenářské práce jakéhokoli rozsahu.

U nás máte jistotu špičkové kvality odvedené práce. Náš instalatér se v oboru pohybuje již více než 20 let a rád vyjde vstříc vašim konkrétním požadavkům. Zodpovíme veškeré dotazy a poskytneme kompletní informace k prováděným úkonům.


Topenář ještě dnes

Pro instalatérské a topenářské práce vždy využíváme kvalitní techniku a jsme schopni garantovat rychlý příjezd, což se hodí především při problémech, které je nutné řešit bezodkladně. 

Máme vybavení i na zmrazení potrubí, což se hodí pro případy rychlých oprav v topné sezóně bez nutnosti vypouštět stoupačky a radiátory.

Prasklo topení nebo netopí? I s havarijními stavy si samozřejmě poradíme k vaší spokojenosti. 

Kromě toho nabízíme též revize a další služby z oboru. Pro jejich nabídku nás neváhejte kontaktovat.


Zavolejte nám na tel: 604 618 881

Kvalita, záruka, slušnost, rychlost a mírná cena.


Havarijní služba čištění kanalizací
Havarijní služba čištění kanalizací